Escola d'Escacs de Barcelona Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

IMPORTANT!!! A CONTINUACIÓ ES DETALLEN ELS JUGADORS CLASSIFICATS DELS 3 CICLES ( Inicial - Mitjà i Superior ) PER LA FINAL DEL DÍA 30. RECORDAR A LES FAMILIES QUE EL PLAÇ PER APUNTAR-SE FINALITZA EL DIA 18.5 (Dilluns) A LA NIT A LES 21,30

Data: 11/05/2015

IMPORTANT ¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ A CONTINUACIÓ ES DETALLEN ELS JUGADORS CLASSIFICATS DELS 3 CICLES ( Inicial - Mitjà i Superior ) PER LA FINAL DEL DÍA 30. RECORDAR A LES FAMILIES QUE EL PLAÇ PER APUNTAR-SE FINALITZA EL DIA 18.5 (Dilluns) A LA NIT A LES 21,30 HORES. S'HA DE TRUCAR AL TELEFON DE L'ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA: 934531633 (no s'admeten mails ni missatges al contestador) CONFIRMAN L'ASSISTÈNCIA. CAS DE NO TRUCAR EN EL PLAÇ ESTABLERT QUEDARAN ELIMINATS I SERAN SUBSTITUITS PELS SEGÜENTS DE LA LLISTA.

Cicle Inicial:

1) ROGER RIUS.................98 punts...........Thau

2) LUCAS FERNÁNDEZ............96 punts...........Thau

3) VIAN WATSON................96 punts...........Nausica

4) MARTA ILINCHETA............94 punts...........Padre Damián

5) SOFIA SORIANO..............92 punts...........Padre Damián

6) ALEJANDRO ERASO............88 punts...........Corazonistas

7) ALBERTO DURÁN-SINDREU......85 punts...........Padre Damián

8) ITZIAR PEIRÓ...............80 punts...........Reina Elisenda

9) RAMON SERRAHIMA............73 punts...........Dominiques de l'Ensenyament

10) ERIC VISUS.................66 punts...........Àngels Garriga

11) PAU PURLUND................56 punts...........Betània-Patmos

12) SARA MARTIN................50 punts...........Paco Candel

13) LLUC SOLSONA...............46 punts...........Paco Candel

14) MARC FOLGUEIRA.............44 punts...........La Palmera

15) IVAN BOSCH.................41 punts...........Dominiques de l'Ensenyament

16) ÀLEX BALAYLA...............38 punts...........Thau

17) SANTI COLL.................37 punts...........Sagrat Cor de Sarrià

18) MARIA BERENGUER............35 punts...........Padre Damián

19) MARTÍ AMELA................34 punts...........IPSI

20) ERIC SÀEZ..................34 punts...........Betània-Patmos

Cicle Mitjà:

1) AITOR ILINCHETA...........124 punts...........Padre Damián

2) BERNAT BADIA..............117 punts...........Reina Elisenda

3) TON BLANCO................106 punts...........IPSE

4) PASQUAL HERNÁNDEZ.........101 punts...........Padre Damián

5) ERIC GARCÍA................99 punts...........Bac de Roda

6) NACHO SERRA................97 punts...........Sagrat Cor de Sarriá

7) HEBE MARTÍ.................95 punts...........Adela de Trenquelléon

8) NIL MAJENCH................87 punts...........Reina Elisenda

9) EDGAR ROCA.................80 punts...........Bon Soleil

10) MARC MONTOBBIO.............77 punts...........Sagrat Cor de Sarriá

11) JAUME COLOM................75 punts...........Padre Damián

12) CARLOS ALBERICH............73 punts...........Peter Pan

13) JOAN MARRERO...............70 punts...........Lourdes

14) DANIEL HURTADO.............68 punts...........Auró

15) ÀLEX CHAN..................68 punts...........Thau

16) ÀLEZ BLINDER...............64 Punts...........Nausica

17) ORIOL JEREZ................61 punts...........Torrent d'en Melis

18) CARLOS GIMBERT.............61 punts...........Padre Damián

19) SAM BRUMWELL...............59 punts...........Orlandai

20) SIMON SOSA.................59 punts...........Nausica

Cicle Superior:

1) GRIGORY BULYGIN............100 punts..........Auró

2) JORDI FARRÁS................99 punts..........Betània-Patmos

3) JAN GALIOT..................96 punts..........Betània-Patmos

4) BRUNO RIGAU.................89 punts..........Betània-Patmos

5) JOAN SÁNCHEZ................85 punts..........Dominiques de l'Ensenyament

6) FERRAN ESPADAS..............84 punts..........Sagrada Familia

7) ORIOL MONGE.................81 punts..........Thau

8) JOSEP BADIA.................72 punts..........Concepció

9) NIL GUERRA..................72 punts..........Thau

10) POL SERRA...................72 punts..........Reina Elisenda

11) SERGI SANS..................69 punts..........Betània-Patmos

12) ADRIÀ TEIXIDÓ...............68 punts..........Reina Elisenda

13) ORIOL CLAUR.................65 punts..........Betània-Patmos

14) ERIC ASTIGARRAGA............65 punts..........Corazonistas

15) MIREIA COSTAS...............64 punts..........Dominiques de l'Ensenyament

16) MARIO CEREZO................60 punts..........Adela de Trenquelléon

17) RACHID GHENEM...............50 punts..........Sagrada Familia

18) ROGER JEREZ.................48 punts..........Torrent d'en Melis

19) PABLO SARRIA................46 punts..........La Palmera

20) DAVID GÓMEZ.................44 punts..........Torrent d'en Melis

¡¡¡ NO OBLIDAR TRUCAR al nº 93-4531633 (Mari) ABANS DEL 18.5.15 - dilluns - a les 21,30 hores !!